Platforma Envelo wprowadza nowoczesne rozwiązanie dla korespondencji masowej. Teraz z usługą neolist drukowany można wysłać 100 czy 100 000 listów jednocześnie. Listy można wysłać przez internet, a listonosz doręczy je adresatom w formie drukowanej.
Korespondencja drukowana to ważny aspekt komunikacji z klientami i kontrahentami. Wiele firm właśnie w ten sposób przesyła oferty, regulaminy i zawiadomienia. Nadanie dużych wolumenów z Envelo jest teraz proste i wygodne.
Wysyłaj listy bez wychodzenia z biura
Wysyłka masowa to nowa funkcjonalność neolistu, czyli listu nadawanego przez internet, który adresat otrzymuje w wersji drukowanej i w kopercie. W ten sposób można bez wychodzenia z biura nadać przesyłki krajowe i za granicę, zwykłe, polecone i ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru (ZPO). Przedsiębiorca, by skorzystać z usługi, samodzielnie rejestruje się na platformie lub podpisuje umowę ze spółką Poczta Polska Usługi Cyfrowe, operatorem marki Envelo.
Neolist drukowany masowy umożliwia tworzenie różnorodnej korespondencji biznesowej. Treść należy przygotować w programie do edycji tekstu lub zeskanować i przesyłać na platformę w formacie PDF. Obecnie dostępny jest wydruk dwustronny kolorowy lub czarno-biały. Maksymalna objętość neolistu drukowanego to 11 stron A4 i strona adresowa.
Przedsiębiorcy mogą wybrać spośród dwóch form współpracy. Pierwszy to integracja prosta, czyli wysyłka pojedynczych plików PDF lub spakowanych w folder ZIP z dołączonym plikiem adresującym XLS bezpośrednio przez www.envelo.pl. Rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku nadawania do 100 sztuk korespondencji dziennie. Firmy, które regularnie wysyłają duże pakiety listów, powyżej 1000 sztuk dziennie, mogą przekazywać Envelo pliki PDF i XLS przez bezpieczny serwer SFTP. W obu przypadkach kolejne kroki są intuicyjne i opatrzone wyraźnymi instrukcjami. Po zweryfikowaniu przesłanych plików i akceptacji przez nadawcę kosztów wysyłka generowana jest automatycznie.
W przyszłości Envelo umożliwi największym klientom, nadającym powyżej 10 000 sztuk korespondencji dziennie, dopasowanie rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb.
Biznesowe korzyści od Envelo
Neolist drukowany masowy to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla każdej firmy. Automatyzacja procesu wysyłki gwarantuje oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie korespondencji i nadanie w placówce pocztowej. Minimalizuje też zaangażowanie pracowników w cały proces. Klient dostarcza jedynie zawartość korespondencji. Drukowaniem, kopertowaniem i nadaniem u operatora pocztowego zajmuje się Envelo, a listy adresatom doręcza listonosz.
Z platformą Envelo nadawca zyskuje pełną kontrolę nad procesem przygotowania, nadania i doręczenia korespondencji. Przedsiębiorca może na bieżąco śledzić na koncie użytkownika historię wysyłek i generować raporty z nadania pojedynczych listów lub ich pakietów. Każda wysyłka jest archiwizowana na koncie użytkownika w skrzynce Envelo, dzięki czemu nadawca ma dostęp do wysłanej korespondencji z każdego miejsca i o każdej porze. Na platformie sprawdzi też status realizacji każdego zlecenia oraz odczyta elektroniczne potwierdzenie nadania lub odbioru listów poleconych.
Platforma Envelo umożliwia klientom biznesowym dwie metody płatności. Koszty wysyłki uzależnione są od formy wydruku, objętości listu i formy doręczenia. Użytkownicy bez podpisanej umowy opłacają przesyłki przed nadaniem ich na platformie. Klienci umowni mogą rozliczać się w trybie post-paid, a całkowity koszt wysyłki zależny jest od wielkości wolumenu.
Nie tylko neolist
Oferta platformy dla przedsiębiorców to nie tylko neolist. Dedykowana biznesowi neofaktura umożliwia jednoczesną wysyłkę wszystkich faktur – papierowych i elektronicznych. Formę doręczenia nadawca definiuje podczas przygotowania przesyłek. Na Envelo dostępne są także neokartki, które adresaci otrzymują wydrukowane i zakopertowane, oraz neoznaczki na przesyłki zwykłe i polecone. Dzięki opcji personalizacji zarówno neokartkę, jak i neoznaczek można ozdobić własną grafiką, np. firmowym logo.
Więcej informacji na http://www.envelo.pl/business-customers.html
dostarczył infoWire.pl