Katowice lub Gliwice, Test Engineer

SMT Software Data ostatniej zmiany: 2011-11-21 11:21:59

2011-11-21 11:21:59 - SMT Software

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 200 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.
Na potrzeby projektu realizowanego dla naszego strategicznego klienta z
Holandii budujemy kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów, którego
zadaniem będzie wsparcie istniejących systemów oraz migracja wszystkich
aplikacji do nowego zintegrowanego środowiska w technologii .NET.
Projekt obejmuje ponadto długofalowe wsparcie oraz dalszy rozwój
tworzonego oprogramowania m. in. na platformy mobilne, iPhone, iPad oraz
Android.
Do wspomnianego projektu poszukujemy obecnie:

Test Engineer
Nr ref.: IT.TEST/KAT/GL/1111/GU
Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice

Obowiązki:
 Analiza dokumentacji funkcjonalnej
 Projektowanie i wykonywanie testów złożonych systemów
informatycznych opartych o ASP.NET oraz C++
 Praca z wykorzystaniem dostępnych narzędzi do testowania
 Tworzenie dokumentacji testowej oraz raportów dokumentujących
wyniki testowania
 Szacowanie pracochłonności procesu testowania
 Ścisła współpraca z developerami oraz Senior Test Engineerem

Wymagania:
 Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze testowania
złożonych systemów informatycznych
 Znajomość standardów testowania, metodyk, narzędzi
 Wykształcenie wyższe (preferowana informatyka lub kierunki
pokrewne)
 Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na
swobodną komunikację w mowie i piśmie
 Znajomość cyklu procesu wytwarzania oprogramowania
 Umiejętność pracy pod presją czasu
Dodatkowymi atutami będzie:
 Posiadanie certyfikatu ISTQB lub ISEB

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).