Programista JAVA/J2EE Warszawa / Zdalnie od zaraz

Alek Goszczycki Data ostatniej zmiany: 2011-11-24 09:28:45

2011-11-24 09:28:45 - Alek Goszczycki

OTN.PL poszukuje doświadczonego programisty JAVA do wykonania poprawek
w aplikacji. Poszukujemy programisty dostępnego od zaraz do wykonania
zmian w aplikacji z możliwością współpracy na stałe.

Zadania:

* Development systemów w technologii Java JEE 6
* Integracja aplikacji z innymi kompotentami i urządzeniami
współpracującymi
* Modelowanie procesów biznesowych
* Współpraca z klientem i zespołem programistycznym
* Testowanie wprowadznych zmian

Wymagania:

* Znajomość JEE 6
* Dobra organizacja pracy
* Ogólna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i
developmentem aplikacji
* Ogólna znajomość technik web
* Dodatkowym atutem będzie znajomość sektora logistycznego
* Lokalizacja - Warszawa lub zdalnie

Co oferujemy:

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz ciekawych
projektach
* Poznanie rozwiązań biznesowych i technologicznych w sektorze
logistycznym

CV prosimy przesłać na adres praca@otn.pl