IT Project Manager - Kraków

Firma JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2011-11-28 14:28:43

2011-11-28 14:28:43 - Firma JCommerce SA

Opis stanowiska:

* odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację projektów
informatycznych (estymacja, prowadzenie oraz bezpośrednie nadzorowanie
projektów)
* prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
* zarządzanie ludźmi w grupie projektowej

Wymagania:

* poparte osiągnięciami, minimalnie trzyletnie doświadczenie w
samodzielnym zarządzaniu projektami IT (doświadczenie w prowadzeniu
projektów w technologii Java będzie mocnym atutem)
* wykształcenie wyższe techniczne, z obszaru IT
* wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
* zdolności przywódcze
* wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz negocjacyjne
* zorientowanie na cel
* komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: IT Project Manager / Kraków

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.