Java Developer - praca w UK, kontrakt

jobs@itcontracts.eu Data ostatniej zmiany: 2011-12-15 21:57:52

2011-12-15 21:57:52 - jobs@itcontracts.eu

Praca na miejscu u klienta w biurze w Wielkiej Brytanii, minimum 3-6
miesięcy, z perspektywą przedłużenia.

Zakres obowiązków:

- rozwijanie i utrzymywanie oprogramowania zgodnie z otrzymanymi
wymaganiami
- dbanie o jakość kodu i pokrycie testami jednostkowymi
- usuwanie zgłoszonych błędów przez testerów
- wsparcie we wdrożeniu i utrzymywaniu działającego systemu

Oczekiwania:

- język angielski pozwalający na swobodną komunikację (rozmowa
kwalifikacyjna i codzienna praca w języku angielskim)
- minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (JSE,
JEE - znajomość bardzo dobra)
- bardzo dobra znajomość frameworków Spring, Hibernate
- dobra znajomość SQL, XML, HTML, CSS
- technologie widoku (znajomość jednej z nich w stopniu bardzo
dobrym): GWT, JSF, JSP
- doświadczenie pracy w metodyce agile (np. Scrum)
- doświadczenia za frameworkami testowymi będą dużym plusem (np.
JUnit, Mockito, EasyMock, PowerMock, JMock, Selenium, Fitnesse)
- wykształcenie wyższe

Oferujemy:

- okazję zdobycia wyjątkowego doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc w założeniu działalności (jeśli zajdzie potrzeba)
- przyjazną atmosferę

CV w języki angielskim, w formacie .DOC lub .DOCX, zawierające
klauzulę:

I hereby agree for processing the following personal information for
recruitment purposes in accordance with the regulation regarding the
protection of personal data passed on the following date: 29.08.97 r.
Journal of Laws No 133 pos. 883.

proszę kierować na adres: jobs_at_itcontracts.eu

List motywacyjny jest mile widziany (w języku angielskim), ale nie
wymagany (.DOC lub .DOCX)