Asystentka

rekruter Data ostatniej zmiany: 2011-12-21 11:40:34

Asystentka

2011-12-21 11:40:34 - rekruter

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w
2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy
nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego,
rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada
certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia o numerze 3690.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, eksperta w dziedzinie łączenia
technologii, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystentka
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: A/12/BDG

Obowiązki:

- organizowanie podróży zagranicznych
- przygotowywanie raportów, korespondencji
- organizowanie spotkań
- przyjmowanie delegacji z różnych krajów

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie mile widziane wyższe
- biegły angielski (w mowie i piśmie używany w codziennej pracy)
- biegły MS Office
- mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praca
administracyjno-biurowa)
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- wysoka kultura osobista
- entuzjazm

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę (zastępstwo nieobecnego pracownika) na okres min. 1
roku
- pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV w języku
polskim i angielskim oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:
rekrutacja@timework.pl z podaniem nazwy stanowiska w tytule
wiadomości.