[cala Polska] Tester aplikacji i stron internetowych

Sprawdz.to Data ostatniej zmiany: 2011-12-23 15:13:57

2011-12-23 15:13:57 - Sprawdz.to

Nasza firma przeprowadza badania użytecznoœci stron internetowych.
Stworzyliœmy serwis Sprawdz.to, do którego rekrutujemy testerów. Nasi
testerzy w warunkach domowych, będš testowali serwisy internetowe oraz
aplikacje desktopowe.

Miejsce pracy: Cala Polska

Opis stanowiska:

Jeœli korzystasz z Internetu i potrafisz głoœno myœleć, to właœnie
Ciebie poszukujemy! Nie musisz zmieniać dotychczasowej pracy, płacimy
25 zł - za każdy przeprowadzony test. Test trwa ok 15- 20 minut. Nie
musisz być ekspertem, aby zostać naszym testerem.

Wymagania:

czynne lub bierne korzystanie z Internetu
umiejętnoœć wyrażania własnych myœli, tzw. głoœne myœlenie
podstawowe doœwiadczenie w posługiwaniu się komputerem

Oferujemy:

spokój i wygodę podczas testów :)
25 zł za każdy poprawnie wykonany test

WejdŸ na stronę www.sprawdz.to/praca i wyœlij swoje zgłoszenie.