Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego - Wrocław

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-01-09 17:21:17

2012-01-09 17:21:17 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego
Nr ref.: SP.ZAGR/0112/GU

Obowiązki:
• Pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych (e-mail, telefon)
• Udzielanie szczegółowych informacji dotyczących produktów firmy
• Przygotowywanie ofert dla klientów
• Badanie nowych potrzeb klientów i trendów rynkowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (filologiczne i pokrewne)
• Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• Mile widziana dobra znajomość drugiego języka obcego (najchętniej
język niemiecki)
• Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze: obsługa klienta
zagranicznego, sprzedaż
• Zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).