programista PHP/webmaster, Poznań

marcin nowojski Data ostatniej zmiany: 2012-01-11 10:38:16

2012-01-11 10:38:16 - marcin nowojski

Opis stanowiska:
* realizacja innowacyjnych serwisów internetowych oraz projektów
ecommerce
* prace webmasterskie (cięcie przygotowanej grafiki do szablonów HTML)
* prace programistyczne, integracje z systemami zewnętrznymi

Wymagania:

* biegła znajomość PHP5 (obiektowo)
* dobra znajomość MySQL
* bardzo dobra znajomość języka HTML, CSS, JavaScript oraz
technologii AJAX
* znajomość najnowszych standardów W3C
* praktyczna znajomość wzorca MVC
* znajomość dobrych praktyk programistycznych i chęć do ich
stosowania
* znajomość bibliotek jQuery

Dlaczego warto u nas pracować:
* praca w dużej, dynamicznie rozwijającej się grupie spółek
internetowych
* gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych
projektów
* wspieramy rozwój poprzez szkolenia
* stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
* integrujemy się na imprezach firmowych
* elastyczne godziny pracy (mile widziani studenci)
* możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę, zlecenia lub o dzieło

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
praca@fastdeal.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać Programista

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
Ateria sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu
obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).