Analityk - Kraków

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-01-11 16:31:41

2012-01-11 16:31:41 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Analityk
Nr ref.: AN/KRK/0112/GU

Obowiązki:
 Zbieranie, analiza i dokumentacja wymagań funkcjonalnych i
biznesowych
 Opis i identyfikacja problemów i możliwości w procesach
biznesowych
 Współpraca z architektem i zespołem deweloperów
 Przygotowanie przypadków testowych
 Ocena i weryfikacja wypracowanego rozwiązania
 Komunikacja na różnych poziomach organizacji, w różnych
lokalizacjach

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
 Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego
 Minimum 3 lat doświadczenia w pracy związanej z wytwarzaniem
oprogramowania
 Płynna znajomość języka angielskiego
 Mile widziana znajomość CMMI Software Engineering Practices
i/lub ITIL Service Lifecycle Practices
 Doskonała umiejętność współpracy i komunikacji
 Dobra organizacja pracy
 Dokładność, elastyczność i praktyczne podejście do
rozwiązywanych problemów

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).