Business Intelligence Developer i Analityk - Wrocław

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-01-13 10:03:36

2012-01-13 10:03:36 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Business Intelligence Developer i Analityk
Nr ref.: BID/WRO/0112/GU

Obowiązki:
 Analiza i publikowanie raportów w celu wsparcia organizacji IT
 Integracja zewnętrznych źródeł danych
 Rozwój i utrzymanie narzędzi, które ułatwiają gromadzenie danych
i obliczenia wskaźników wydajności wykorzystywanych do raportów
zarządczych IT
 Tworzenie dokumentacji i analizy wymagań użytkownika, a
następnie systematyczne podejście do tworzenia i dostarczania wysokiej
jakości rozwiązań;
 Poszukiwanie możliwości poprawy w celu zwiększenia wydajności i
niezawodności aplikacji;
 Współpraca z zespołem developerów

Wymagania:
 Wiedza oraz doświadczenie w pracy z OBIEE (Oracle Business
Intelligence Enterprise Edition)
 Znajomość baz danych oraz doświadczenie w programowaniu w języku
SQL
 Doświadczenie z Hurtowniami Danych
 Doświadczenie w Business Intelligence
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 Zdolności analityczne
 Elastyczność i umiejętność pracy w zmiennym środowisku

Mile widziane:
 Znajomość jednego z języków programowania
 Znajomość języków programowania (PERL, AWK, BATCH)
 Znajomość Essbase

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).