Konsultant Techniczny - Programista - Kraków

APRISO Data ostatniej zmiany: 2012-01-13 09:40:57

2012-01-13 09:40:57 - APRISO

Szukamy otwartych na współpracę ludzi, którzy potrafią myśleć
globalnie, ludzi umiejących doskonale współpracować w zespole,
zorientowanych na realizację celów, kreatywnych i z inicjatywą,
nastawionych na sukces, zmotywowanych do rozwoju, chętnych do
zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych.
Szukamy pasjonatów nowych technologii.

Obowiązki:
-Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych systemu informatycznego dla
klienta
-Realizacja prac programistycznych/konfiguracyjnych od specyfikacji
potrzeb do etapu budowy rozwiązania i jego uruchomienia
-Przygotowywanie dokumentacji projektowej i/lub technicznej dla
dedykowanych wdrożeń
-Tworzenie materiałów szkoleniowych

Wymagania:
-Umiejętność programowania w C# przy użyciu MS Visual Studio
-Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL i Oracle) i języka SQL
-Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz technologii .NET firmy
Microsoft
-Inicjatywa i umiejętność realizowania postawionych sobie celów
-Umiejętność myślenia koncepcyjnego i analitycznego
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Chęć ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji
-Podróże służbowe
-Znajomość zagadnień z branży produkcyjnej, zwłaszcza w obszarze
produkcji, jakości, utrzymania ruchu i logistyki będzie dodatkowym
atutem

Oferujemy:
-Możliwość zdobycia doświadczenia przy wdrożeniach dużych systemów
informatycznych dla największych międzynarodowych koncernów
-Kontakt z najnowszymi technologiami
-Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z kilkuletnim doświadczeniem
w międzynarodowych firmach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim
adres: job-emea@apriso.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).