Programista JavaScript (Wrocław)

SMT Software Data ostatniej zmiany: 2012-01-19 09:26:42

2012-01-19 09:26:42 - SMT Software

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.
W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Programista JavaScript
Nr ref.: PRJS/WRO/0112/GU

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
 Tworzenie aplikacji, rozwój i projektowanie interfejsu
użytkownika
 Tworzenie kodu zoptymalizowanego pod kątem najwyższej wydajności
 Opracowywanie złożonych algorytmów oraz praca nad innowacyjnymi
rozwiązaniami
Wymagania:
 Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze programowania
 Bardzo dobra znajomość JavaScript i algorytmów
 Bardzo dobra znajomość CSS, HTML (mile widziana znajomość CSS3
oraz HTML5)
 Mile widziana znajomość Python, PHP
 Mile widziane doświadczenie w projektowaniu złożonych rozwiązań
(również bez użycia frameworków)
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Umowę o pracę
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
praca@smtsoftware.com.
Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).