Samodzielna/y Księgowa/y / Praca stała / Kraków

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2012-01-19 15:52:35

2012-01-19 15:52:35 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Samodzielna/y Księgowa/y

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości jednej ze spółek zgodnie ze standardami
i przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
- przygotowywanie sprawozdań finansowych,
- sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT,
VAT) i statystycznej (GUS).

Wymagania:
- 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość branży hotelowo-gastronomicznej,

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane o specjalności finanse i
rachunkowość,

- bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego oraz
zagadnień księgowych,
- praktyczna znajomość programu Comarch OPTIMA,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- samodzielność, dokładność, terminowość,
- doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:
- pasjonującą pracę w dynamicznym zespole,
- 8h dziennie w przyjaznej atmosferze :),
- możliwość uczenia się od najlepszych,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- bonusy pozapłacowe,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem wiadomości:
Samodzielna/y Księgowa/y.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883).