Developer/Specjalista techniczny Java

SMT Software S.A. Data ostatniej zmiany: 2012-01-24 12:05:30

2012-01-24 12:05:30 - SMT Software S.A.

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na
stanowisko:

Nr ref.: DEV/J2EE/KRA/0112/GU
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
 Zapewnienie jakości oprogramowania
 Rozwój procesów i metod testowania
 Tworzenie dokumentacji technicznej
 Projektowanie rozwiązań technicznych i rozwój części
funkcjonalnych

Wymagania:
 Doświadczenie w programowaniu w języku Java
 Co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji
internetowych przy użyciu J2EE
 Doświadczenie w pracy z WebServices (od J2EE 1.4 wzwyż)
 Bardzo dobra znajomość JBOSS 5.x dla J2EE 1.6
 Bardzo dobra znajomość SOA
 Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
 Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
 Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
 Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne
komunikowanie się

Dodatkowe atuty:
 Znajomość Strus 1.1

Oferujemy:
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).