Junior IT Administrator

Chanda Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2012-01-24 09:12:03

2012-01-24 09:12:03 - Chanda Sp. z o.o.

Chanda sp. z o.o. to nowoczesna firma programistyczna specjalizująca się
w tworzeniu aplikacji dedykowanych oraz rozwiązań mobilnych.
Doświadczenie naszych pracowników sprawia, iż nasza firma rośnie w siłę
i staje się coraz bardziej konkurencyjna na rynku.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr ref: ADM.IT/KAT/GL/112/GU
Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice

Obowiązki:
• Administracja systemami operacyjnymi Windows
• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń oraz zapewnienie ciągłości
ich działania
• Reagowanie na bieżące potrzeby pracowników firmy w zakresie obsługi
informatycznej
• Usuwanie błędów w obszarze infrastruktury informatycznej
• Pogłębianie swojej wiedzy z zakresu infrastruktury informatycznej
Wymagania:
• Status studenta/studentki IV-V roku lub absolwenta/absolwentki
kierunku Informatyka lub kierunków pokrewnych
• Bardzo dobra znajomość obsługi systemów Windows
• Chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy
• Znajomość zagadnień sieci LAN/WAN
• Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, systematyczność,
samodzielność i dobra organizacja pracy
Dodatkowe atuty:
• Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów IT
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Bogaty pakiet socjalny
• Miłą atmosferę w pracy

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@chanda.pl

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chanda Sp. z
o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).