Programista ASP.NET

SMT Software Data ostatniej zmiany: 2012-02-03 09:47:40

2012-02-03 09:47:40 - SMT Software

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 200 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

Na potrzeby projektu realizowanego dla naszego strategicznego klienta z
Holandii budujemy kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów, którego
zadaniem będzie wsparcie istniejących systemów oraz migracja wszystkich
aplikacji do nowego zintegrowanego środowiska w technologii .NET.
Projekt obejmuje ponadto długofalowe wsparcie oraz dalszy rozwój
tworzonego oprogramowania m. in. na platformy mobilne, iPhone, iPad oraz
Android.
Do wspomnianego projektu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Nr ref.: ASP.NET/NED/GL/KAT/212/PJ/GU
Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice

Obowiązki:
• Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz
pokrewnych technologiach i frameworkach
• Integracja systemów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji webowych
w technologii ASP.NET (mile widziana znajomość frameworka MVC)
• Znajomość technologii webowych: XHTML, CSS, JavaScript and AJAX
(WYMAGANIE KLUCZOWE)
• Doświadczenie w relacyjnych bazach danych, w szczególności MS SQL
• Znajomość SQL i procedur składowanych
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na
swobodną komunikację w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:
• Znajomość metodyki SCRUM

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).