Programista Android

Mikołaj Dobrowolski Data ostatniej zmiany: 2012-02-21 01:18:37

2012-02-21 01:18:37 - Mikołaj Dobrowolski

Miejsce pracy: Warszawa

Projekt:
Projekt stworzenia nowej usługi działającej w oparciu o aplikacje
mobilne na systemie Android. Zestaw aplikacji korzystających z api
google maps. Rozwiązanie wymagające warstwy serwerowej.

Obowiązki:
- Analiza wymagań.
- Projektowanie i implementacja modułów aplikacji.

Cechy kandydata:
- Odpowiedzialność za przyjęte zobowiązania.
- Wysoka sprawność w tworzeniu działających rozwiązań
- Znajomość kwestii związanych z programowaniem na urządzenia Android
- Umiejętność pracy w zespole.

Wymagania techniczne:
- Java(min. 3 lata)
- Android SDK
- Systemy kontroli wersji np. Subversion, Git

Mile widziane:
- Znajomość praktyk Lean lub Agile
- Warstwa serwerowa , systemy bazodanowe
- Umiejętność tworzenia dopracowanych graficznie UI

Do CV prosimy zamieścić krótka informację o preferowanym sposobie
zatrudnienia
pełny wymiar czasu / niepełny
praca na etat (część) / umowa o dzieło / umowa o współpracę

CV prosimy przesylac na adres mikdobrowolski@gmail.com