Inżynier Oprogramowania Salesforce ( SFDC ) Warszawa lub Poznań

MPJ Data ostatniej zmiany: 2012-02-21 12:18:39

Inżynier Oprogramowania Salesforce ( SFDC ) Warszawa lu...

2012-02-21 12:18:39 - MPJ

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu farmaceutycznego,
posiadającego zespół rozwoju oprogramowania w Warszawie i w Poznaniu,
poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Oprogramowania SFDC..

Lokalizacja: Warszawa lub Poznań

Do głównych obowiązków osoby obejmującej owe stanowisko będzie
należało:

Określanie, projektowanie, rozwijanie oraz wdrażanie oprogramowania
typu low level dla systemów opartych na technologii instrumentacji
oraz kontroli lub robotyce. Tworzenie złożonych algorytmów, np. dla
procesów równoległych lub też rozdzielonych w systemach..

? Ocena nowych lub zmodyfikowanych wymogów dotyczących wykonalności
oraz złożoności zagadnień technicznych, a także wpływu na bieżące lub
planowane systemy, standardy oraz wskazówki,
? Badanie alternatywnych rozwiązań oraz weryfikacja ich wykonalności,
? Określanie wymaganych zasobów technicznych, architektury
oprogramowania, interfejsu użytkownika oraz systemy baz danych,
? Tworzenie modeli dla danych, funkcji oraz/ lub obiektów,
? Ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa,
wdrożenie oraz wykonanie wymaganych procedur analizy ryzyka w
systemach oprogramowania,
? Określanie oraz uzgadnianie poziomów usług dla utrzymania aplikacji.

Oferujemy:

? Udział w interesujących projektach,
? Możliwość rozwoju zawodowego,
? Atrakcyjne warunki zatrudnienia (m.in. Karta Multisport, Prywatna
Opieka Medyczna)
Wymagania

? Bardzo dobra znajomość języków programowania JAVA oraz .NET poparta
min. 3 letnim doświadczeniem,
? Znajomość narzędzi: Salesforce.com Apex, VisualForce MVC, VF Witryny
Force.com Migration Tool, SOQL, oparte na protokole SOAP i Web
Services API metadanych,
? Dobra znajomość architektury Salesforce.com, Administracji oraz
doświadczenie w wsparciu operacyjnym,
? Dobra znajomość relacyjnych baz danych i koncepcji, w ??tym bazy
danych SQL oraz skryptów,
? Umiejętność tworzenia stron WWW, w tym HTML, CSS, JavaScript, DHTML,
XML, Ajax,
? Bardzo dobra znajomość J.angielskiego umożliwiająca pracę w
międzynarodowym zespole.

Mile widziane:
? Uzyskany certyfikat z obszaru: Salesforce.com Certified Developer,
? Doświadczenie w pracy w środowisku globalnym.

Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na adres:
michal.jarzabek@billennium.pl