Webmaster - Praktykant/ka / Kraków

praca@netart.pl Data ostatniej zmiany: 2012-02-23 12:09:49

2012-02-23 12:09:49 - praca@netart.pl

Firma NetArt ? lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów ?
poszukuje osób do odbycia praktyki w Krakowie na stanowisku:

Webmaster - Praktykant/ka

Jeżeli jesteś kreatywnym i otwartym na nowe wyzwania studentem,
interesujesz się tworzeniem stron, a ponadto chcesz uczyć się od
najlepszych, to mamy dla Ciebie propozycję praktyk.

Obowiązki:
- kodowanie stron WWW przy użyciu (X)HTML/CSS na podstawie projektu
graficznego,
- integracja gotowego kodu strony WWW z systemem CMS,
- wprowadzanie materiałów do zamówionych stron WWW oraz dostosowywanie
stron do potrzeb Klientów.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość (X)HTML i CSS,
- bardzo dobra znajomość standardów W3C,
- dobra znajomość JS,
- zmysł estetyczny,
- samodzielność i kreatywność.

Mile widziane:
- znajomość PHP oraz Smarty,
- dobra znajomość JS (frameworki jQuery, Prototype),
- znajomość systemów zarządzania treścią (CMS),
- podstawowa znajomość obsługi programów Adobe Photoshop, GIMP,
- studenci studiów zaocznych.

Oferujemy:
- możliwość odbycia trzymiesięcznej płatnej praktyki w dynamicznym zespole,
- 6h dziennie w przyjaznej atmosferze :),
- możliwość uczenia się od najlepszych,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem wiadomości:
Webmaster - Praktykant/ka na adres: praca@netart.pl.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.
U. nr 133poz.883).