[Warszawa] Account Manager IT

zielony guziczek Data ostatniej zmiany: 2012-02-24 16:33:59

2012-02-24 16:33:59 - zielony guziczek

Polcode Sp. z o. o.

Zajmujemy się szeroko rozumianymi technologiami webowymi. Tworzymy
witryny www, sklepy internetowe, systemy CMS, modyfikujemy istniejące
rozwiązania oraz świadczymy usługi wsparcia. Zależy nam na tym, aby
posiadać zespół ambitny, o wysokich umiejętnościach i z poczuciem
humoru.

Zadania Account Managera:
Nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów
Koordynacja prac zespołu projektowego
Obsługa zagranicznych klientów (USA, Kanada, Europa Zachodnia),
budowanie długoterminowej współpracy
Pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku
angielskim

Oferujemy:
kontakt z nowymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji różnorodnych
projektów
współpracę z klientami z Europy Zachodniej, USA i Kanady
pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
pracę w centrum Warszawy
elastyczne godziny pracy
możliwość rozwoju w kierunku zarządzania projektami IT

Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej
swobodny kontakt z zagranicznymi kontrahentami
doświadczenie w kontakcie z klientem
zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:
znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych
doświadczenie w kierowaniu zespołem, kierowaniu projektem
znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
zmysł estetyczny

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji za pośrednictwem
formularza na stronie firmowej:
www.polcode.com/pl/about/kariera/aplikacja/?JobId=47