Programista Web Lublin

3e internet software house Data ostatniej zmiany: 2012-02-28 16:24:11

2012-02-28 16:24:11 - 3e internet software house

3e internet software house poszukuje obecnie osoby na stanowisko
Programista Web.

Wymagania:
- bardzo dobrej znajomości PHP (5.x, PEAR),
- znajomości MySQL, PostreSQL
- bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery),
- umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności
- doświadczenia w projektowaniu serwisów lub aplikacji internetowych

Mile widziane:

- znajomość frameworka Yii
- znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:

- tworzenie aplikacji webowych
- tworzenie serwisów internetowych
- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznych

Oferujemy:

- pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Lublinie
- udział w ciekawych projektach
- bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
- przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
- szkolenia wewnętrzene i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
- premie pieniężne

Zgłoszenie prosimy kierować na adres: rekrutacja.devel.lublin@praca.3e.pl