Junior Software Tester

SMT Software Data ostatniej zmiany: 2012-03-09 14:51:55

2012-03-09 14:51:55 - SMT Software

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od
2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach
mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT.
Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za
granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy,
doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.
Na potrzeby projektu realizowanego dla naszego strategicznego klienta z
Holandii budujemy kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów, którego
zadaniem będzie wsparcie istniejących systemów oraz migracja wszystkich
aplikacji do nowego zintegrowanego środowiska w technologii .NET.
Projekt obejmuje ponadto długofalowe wsparcie oraz dalszy rozwój
tworzonego oprogramowania m. in. na platformy mobilne, iPhone, iPad oraz
Android.
Do wspomnianego projektu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Junior Software Testera
Nr ref.: NS.STEST/KAT/GL/312/
Miejsce pracy: Gliwice lub Katowice

Obowiązki:
• Analiza dokumentacji funkcjonalnej
• Projektowanie i wykonywanie testów złożonych systemów informatycznych
opartych o ASP.NET oraz C++ za pomocą dostępnych narzędzi do testowania
• Tworzenie dokumentacji testowej oraz raportów dokumentujących wyniki
testowania
• Szacowanie pracochłonności procesu testowania
• Ścisła współpraca z developerami oraz Senior Software Testerem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)
• Co najmniej półroczne doświadczenie w testowaniu aplikacji (testy
funkcjonalne, techniczne, wydajnościowe, akceptacyjne, automatyczne itp.)
• Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy
testowych oraz dokumentowania wyników testów
• Umiejętność automatyzacji testów w co najmniej jednym z narzędzi QTP,
Selenium, Telerik Test Studio lub TestComplete)
• Praktyczna znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych
• Umiejętność projektowania przypadków oraz procedur testowych
• Doświadczenie w używaniu narzędzi do raportowania błedów
(Bugzilla,Jira, Mantis lub podobnych).

Dodatkowymi atutami będą:
• Znajomość metodyk prowadzenia projektów (AGILE/SCRUM, Waterfall)
• Posiadanie certyfikatu ISTQB lub ISEB
• Doświadczenie w automatyzacji testów wydajnościowych

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem
referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software
S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na
przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem
rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że
zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie
ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
U.02.101.926.j.t.).