PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY - śląskie

ELMIKO Medical Data ostatniej zmiany: 2012-03-18 16:22:38

2012-03-18 16:22:38 - ELMIKO Medical

Firma ELMIKO Medical poszukuje do działu ?Higiena-produkty jednorazowe?
kandydatki/kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć
będzie
- pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozszerzenie dostaw do istniejących
Klientów o nowy asortyment (szpitale, firmy zaopatrzenia medycznego,
placówki opieki długoterminowej, sklepy medyczne)
- przygotowanie ofert w oparciu o standardy firmy,
-prowadzenie prezentacji i szkoleń dotyczących produktów,
- rozwój sieci partnerskiej firmy,
- dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania:
- Pożądane doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu kontraktów - skuteczna
sprzedaż do Klientów; znajomość branży medycznej (szpitale, hurtownie
medyczne, sieci aptek) lub/oraz rynku gabinetów (wetrynaria, dentyści, inne)
mile widziana
- Zdolności negocjacyjne,
- Zdolności interpersonalne,
- Komunikatywność,
- Znajomość języka angielskiego lub innych języków będzie dodatkowym atutem,
- Prawo jazdy

Oferujemy:
- pracę w innowacyjnej firmie będącej liderem na rynku
- stabilne zatrudnienie
- elastyczny czas pracy
- interesujące projekty i możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia do pracy
- przyjazny zgrany zespół

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia (umowa o prace lub kontrakt -faktura
VAT )

Oferty pisemne (cv i list motywacyjny, zdjęcie) prosimy składać na adres:

praca@elmiko.pl

Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn.
29.08.97 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Biuro w Warszawie, ul. Jeżewskiego 5c
Tel. +22.644.37.37