Programista PHP - Warszawa - etat

AdOcean Data ostatniej zmiany: 2012-04-04 12:53:54

2012-04-04 12:53:54 - AdOcean

Grupa biznesowa Nowoczesna Firma SA - jedna z 50 najszybciej
rozwijających się firm technologicznych (prestiżowe wyróżnienie
Deloitte 50 Technology Fast), realizująca szereg innowacyjnych
projektów internetowych - zarówno z zakresu portali internetowych, jak
i webaplikacji i aplikacacji mobilnych dla sektora usług B2B, -
zatrudni na stanowisku:

Programista PHP

Opis stanowiska i zadania przyszłego pracownika
* projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych w
ramach portalu NF.pl
* projektowanie i tworzenie nowych serwisów tematycznych
* obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
* dbałość o niezawodne działanie aplikacji

Wymagania i oczekiwania wobec kandydatów:
Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest
studentem / studentką kierunku informatyka bądź pokrewne

Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę z zakresu:
* programowania obiektowego z uwzględnieniem języka PHP5.3+,
* znajomości wzorca MVC i bibliotek Zend Framework
* znajomości technik pisania bezpiecznego kodu oraz testów
jednostkowych
* SQL w relacyjnych bazach danych MySQL, PostgreSQL - praca na dużych
zbiorach będzie dodatkowym atutem
* przynajmniej dobrej znajomość technologii internetowych (HTML,
JavaScript, AJAX, CSS)
* pracy w środowisku Linux

Profil osobowy wymagany na to stanowisko
Osoba ubiegająca się na stanowisko Programisty PHP powinna
* być otwarta z dużym poczuciem humoru,
* samodzielna w zakresie przydzielonych zadań,
* posiadać umiejętność pracy w dużym zespole projektowym,
* posiadać umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
* sumienna i terminowa,
* zaangażowana w powierzone jej projekty i zadania,

Oferujemy:
* stała praca w młodym, dynamicznym zespole w siedzibie firmy
Nowoczesna Firma S.A. Warszawa ul. Wiertnicza 141
* indywidualny plan rozwoju osobistego i zawodowego
* innowacyjna firma, przyjazna atmosfera, inspirujące pomysły na
rozwój
* stabilne wynagrodzenie
* dodatkowe pakiety motywacyjne po okresie próbnym
* nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem portalu internetowego
* perspektywy awansu i rozwoju zawodowego

Proces rekrutacji
Proces rekrutacji będzie składał się z 3 etapów:
* analiza nadesłanych formularzy aplikacyjnych na podstawie których
kandydat zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną
* rozwiązanie zadania rekrutacyjnego
* rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy

Dodatkowe informacje:
Forma współpracy: praca na miejscu w biurze w Warszawie
Knowledge Village | ul. Wiertnicza 141 | Warszawa - Wilanów, Polska
temat wiadomości powinien zawierać nr ref Prog-php-GD

Kontakt:
Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na
adres
rekrutacja_it@nf.pl
wpisując w temacie: nr ref Prog-php-GD

Nowoczesna Firma S.A. zastrzega sobie prawo do rejestracji i
przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych
kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i
przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Na CV
(życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę
na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z
Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133
poz.883/.Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości
dla
potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez
Nowoczesna firma S.A. w przyszłości. Jednocześnie informujemy
wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy
nie
będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi
wyłącznie na wybrane oferty.