IT Sales Manager / Dyrektor handlowy / Katowice

Firma JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-04-05 11:57:19

2012-04-05 11:57:19 - Firma JCommerce SA

Opis stanowiska:
- tworzenie strategii sprzedażowych, nadzorowanie procesu ich
realizacji oraz pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe
- analiza rynku i budowanie branżowej przewagi konkurencyjnej
- kreowanie nowatorskich rozwiązań intensyfikujących sprzedaż
- pozyskiwanie nowych Klientów
- prowadzenie spotkań handlowych z kluczowymi Klientami
- prowadzenie negocjacji
- przygotowywanie ofert
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość rynku IT
- udokumentowane doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
oraz sukcesy w sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych
- umiejętność pozyskiwania i utrzymywania wzorowych relacji z
Klientami
- wysokie zdolności negocjacyjne, interpersonalne oraz
organizacyjne
- znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie
dodatkowym atutem)

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Dyrektor handlowy IT/
Katowice

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.