Webmaster/Programista Javascript (Warszawa)

Gazeta.pl Data ostatniej zmiany: 2012-05-08 15:05:31

2012-05-08 15:05:31 - Gazeta.pl

Dynamicznie rozwijający się portal Gazeta.pl poszukuje
w Warszawie do pracy kandydatów i kandydatek w charakterze:

Webmaster/Programista Javascript
kod ref.: JK/WEJS

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości HTML (HTML5), CSS (CSS3)
- zaawansowanego programowania w JavaScript oraz bardzo dobrej znajomości jQuery
- doświadczenia w realizacji projektów internetowych
- znajomości najnowszych trendów internetowych w tym dotyczących tworzenia
stron i aplikacji internetowych na urządzenia mobilne
- chęci uczenia się, komunikatywności, odpowiedzialności i zaangażowania, -
otwarcia na nowe technologie
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z urządzeniami mobilnymi

Zakres obowiązków:
- przygotowanie szablonów stron w HTML(5)
- stylowanie stron www i stron dla telefonów komórkowych - CSS(3)
- programowanie w JavaScript (JQuery)
- dostarczanie kompletne działających stron serwisów portalu Gazeta.pl
- udział w projektowaniu rozwiązań

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie medialnej
- udział w ciekawych projektach
- dostęp do najnowszych technologii
- umowę cywilnoprawną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, wraz z
kodem ref.: JK/WEJS w tytule e-maila,
na adres: inp_rekrutacja@gazeta.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/