Software developer - ERP

SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Data ostatniej zmiany: 2012-06-28 12:00:43

2012-06-28 12:00:43 - SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

SENTE Systemy Informatyczne, producent software'u dla przedsiębiorstw
klasy ERP prowadzi rekrutację na stanowisko:

ERP SOFTWARE DEVELOPER

Zadania:

- rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania ERP
- rozwój warstwy systemowej oprogramowania
- realizowanie modyfikacji zamawianych przez klientów
- wdrażanie oprogramowania u naszych klientów

Wymagania :

- znajomość relacyjnych baz danych SQL (znajomość Firebird/Interbase
będzie dodatkowym atutem)
- znajomość środowiska programistycznego Borland C++Builder (w tym
znajomość technologii VCL)
- dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania
przedsiębiorstwem (np. z logistyki, magazynowania, sprzedaży, finansów i
księgowości itp.)

Nasza oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawy, zróżnicowany zakres zadań i duże możliwości rozwoju
zawodowego: u nas będziesz nie tylko programistą, ale także będziesz
mógł się rozwijać jako jako wdrożeniowiec i konsultant
- pracę w młodym zespole specjalistów w dobrej atmosferze
- szkolenia wewnętrzne techniczne i zewnętrzne tzw. miękkie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta przeslij swoją aplikację na adres
email: kariera[at]sente.pl w tytule wpisując: ERP software developer.