Grafik 2D (Łódź/zdalna)

mackode Data ostatniej zmiany: 2012-07-15 23:04:22

2012-07-15 23:04:22 - mackode

Mackode jest działającą na rynku polskim firmą, świadczącą zintegrowane usługi
w zakresie wykorzystania nowych mediów oraz mobilnych technologii w biznesie i
rozrywce. Lubimy podejmować nowe wyzwania. W naszej działalności największe
znaczenie mają dla nas uczciwość, otwartość i odpowiedzialność. Chętnie
dzielimy się swoim doświadczeniem.

W obecnej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Grafik 2D
Miejsce pracy: zdalna

Zakres obowiązków:
* Projektowanie i tworzenie wysokiej jakości grafik, teł, elementów
interfejsu użytkownika i innych graficznych elementów dla aplikacji webowych i
mobilnych

Wymagania:
* Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu grafik 2D na wysokim poziomie
* Zmysł artystyczny
* Znajomość nowoczesnych programów do obróbki grafiki 2D
* Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
* Terminowość

Mile widziane:
* Znajomość i zamiłowanie do platform mobilnych oraz mediów
społecznościowych
* Doświadczenie zawodowe w branży aplikacji mobilnych
* Wytrwałość w dążeniu do celu, staranność i kreatywność
* Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy:
* Pracę zorientowaną na projekty
* Elastyczne godziny pracy
* Możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami
* Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
* Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i efektów pracy

Prosimy o nadsyłanie CV na adres : rekrut@mackode.pl
W temacie maila prosimy wpisać Grafik 2D.
Prosimy załączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133
poz. 883 z póżn. zm.)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/