Programista Image Processing

p.czarkowska@jobfinder.pl Data ostatniej zmiany: 2012-07-19 16:15:36

2012-07-19 16:15:36 - p.czarkowska@jobfinder.pl

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:
Nr ref. WPC12LXIP
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
(możliwość prac zdalnej)

Obowiązki:
* tworzenie oprogramowania związanego z rozpoznawaniem obrazów oraz ich późniejszą analizą, wydobywanie informacji takich jak: wymiary analizowanych obiektów, kształty, szukanie wzorców obiektów w analizowanym obrazie
* tworzenie algorytmów przetwarzania obrazów
* optymalizacja algorytmów

Wymagania:
* wykształcenie wyższe o specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne (utalentowani studenci ostatnich lat mile widziani)
* wiedza z zakresu przetwarzania obrazu potwierdzona zrealizowanymi projektami
* dobra znajomość metod rozpoznawania i klasyfikacji wzorców/obiektów w obrazach
* programowanie w języku C, C++
* łatwość przyswajania nowych technologii
* ambicja i chęć rozwoju
* Kreatywność, zacięcie konstruktorskie
* Żywe zainteresowanie nowymi technologiami
* Zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
* wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
* znajomość Linux
* wiedza z zakresu statystyki
* znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
* umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
* możliwa praca zdalna
* zadaniowy charakter pracy
* wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
* możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* udział w ciekawych projektach w najnowszych technologiach z dziedziny przetwarzania obrazu
* konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
Telefon kontaktowy 22 862 72 50