JCommerce SA - Tester aplikacji webowych

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-07-27 13:48:25

2012-07-27 13:48:25 - JCommerce SA

Tester aplikacji webowych

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach zdobywając nowe certyfikaty
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
- integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
- oferujemy karnet OKsystem
- oferujemy dodatkowe ubezpieczenie
- zapewniamy pracę w doświadczonym zespole SQA
- gwarantujemy umowę o pracę - stałe, stabilne zatrudnienie

Opis stanowiska:

- testowanie white/black box aplikacji webowych
- tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
- tworzenie skryptów automatyzujących testowanie
- tworzenie aplikacji wspomagających proces testowy
- analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań

Wymagania:

- doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania; testami manualnymi oraz narzędziami do testowania automatycznego
- znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne aplikacji webowych (mile widziane Selenium)
- znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
- chęć rozwoju w obszarze SQA
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- wyższe wykształcenie (preferowana kierunki techniczne: informatyka, elektronika lub pokrewne) lub w trakcie studiów

Mile widziane:

- podstawowa znajomość programowania obiektowego
- znajomość języków skryptowych
- znajomość SQL
- poczucie humoru

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Tester aplikacji webowych/Katowice

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.