JCommerce SA - Help Desk

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-07-27 13:46:50

2012-07-27 13:46:50 - JCommerce SA

Help Desk

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, nasi pracownicy systematycznie uczestniczą w szkoleniach zdobywając nowe certyfikaty
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
- integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
- oferujemy karnet OKsystem
- oferujemy dodatkowe ubezpieczenie

Opis stanowiska:

- bieżąca obsługa informatyczna użytkowników systemu
- rejestrowanie, klasyfikowanie wszystkich nadchodzących zgłoszeń
- zdalne rozwiązywanie problemów
- wsparcie w testowaniu aplikacji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów-preferowane studia z zakresu informatyki lub pokrewne
- umiejętność dobrej komunikacji
- jasność formułowania myśli
- co najmniej podstawowa znajomość programowania .NET, poparta prajektami akademickimi bądź komercyjnymi
- co najmniej kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Mile widziane:

- doświadczenie w testach oprogramowania oraz programowaniu .NET
- znajomość: C#, WinForms, SQL Server min. 2005
- poczucie humoru

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Help Desk
W ciągu roku prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska pracy.

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.