JCommerce SA - Młodszy specjalista Business Intelligence

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-07-27 13:29:07

JCommerce SA - Młodszy specjalista Business Intelligenc...

2012-07-27 13:29:07 - JCommerce SA

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas odbyć praktykę:

- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, umożliwiając pracownikom zdobycie międzynarodowych certyfikatów
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
- integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
- oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno sportowych oraz pakiet ubezpiecznia dodatkowego

Opis stanowiska:

- budowa i wdrażanie nowoczesnych systemów klasy Business Intelligence
- rozwój kompetencji własnych, a tym samym kompetencji firmy

Wymagania:
- dobra znajomość relacyjnych baz danych (ze szczególnym naciskiem na znajomość SQL)
- znajomość hurtowni danych
- wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunkach Informatyka lub pokrewne
- dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

- znajomość jednego z narzędzi raportujących (SAP Business Objects, IBM Cognos, Microsoft BI, QlikView itp.)
- znajomość jednego z narzędzi do budowy procesów ETL (Oracle Data Integrator, SAP Data Services, IBM InfoSphere),
- znajomość wielowymiarowych baz danych (OLAP)
- poczucie humoru

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Młodszy specjalista BI/Katowice

W ciągu roku prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska pracy.
Więcej informacji znajdziesz na www.jcommerce.pl/praca
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.