Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl

Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.
Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre wnętrze”) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl, urządzamy.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

ZPR Media S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:
Zakres obowiązków:
•    Tworzenie, redagowanie i publikacja treści redakcyjnych zgodnie z tematyką serwisu i z uwzględnieniem zasad SEO
•    Współpraca z biurem reklamy przy tworzeniu materiałów sponsorowanych
•    Obsługa profili w mediach społecznościowych

Oczekujemy:
•    Doświadczenia w pracy na stanowisku redaktora internetowego
•    Doświadczenie w tworzeniu tekstów w branży wnętrzarskiej, ew. innych poradniczych
•    Dobry warsztat redakcyjny
•    Znajomość zasad SEO, posługiwanie się narzędziami do optymalizacji treści
•    Pomysłowość i dobra organizacja pracy
•    Znajomości / zainteresowania branżą wnętrzarską

Zapewniamy:
 •    Możliwość pracy w najbardziej multimedialnej grupie w Polsce
•    Szansę zdobycia doświadczenia w wiodącym serwisie internetowym
•    Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
•    Przyjazną atmosferę pracy
•    Możliwość wdrażania swoich pomysłów, inicjatyw
•    Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl
W temacie e-maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”