Client Service Assistant

Peppermint Warszawa

‪mazowieckie, Warszawa

‪Client Service Assistant

Wymagania:

‪- obsługa pakietu Microsoft Office - szczególnie Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point (mile widziana znajomość pakietu iWork - szczególnie Keynote)

‪- umiejętność tworzenia zapytań ofertowych i egzekwowania wycen z rynku (dotyczy produkcji szeroko rozumianych gadżetów, materiałów wystawienniczych, zdjęć z banków zdjęć etc.)

‪- podstawowa znajomość języka angielskiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem

 ‪Zakres obowiązków:

 ‪- szeroko pojęty support działu Client Service w codziennych obowiązkach przy prowadzeniu Klientów i projektów Agencji m.in:

‪- udział w spotkaniach działu Client Service - zarówno w spotkaniach wewnętrznych (z działami agencji) jak i w zewnętrznych (z Klientami i Podwykonawcami agencji) w tym spisywanie ustaleń

‪- pomoc w przygotowywaniu ofert (m.in ofert cenowych, prezentacji, zbieraniu dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w przetargu)

‪- pomoc w konfekcji i etykietowaniu wysyłek kreatywnych

‪- pomoc w organizowaniu prezentów dla Klientów agencji

‪- bieżące prace biurowe

Oferujemy:

 ‪- pracę od zaraz

‪- umowę cywilno-prawną

‪- telefon służbowy oraz komputer

- możliwość rozwoju zawodowego

‪- pracę w przyjaznym zespole w niezależnej agencji dla znanych marek

‪- dogodne położenie biura - tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

Kontakt:

‪Aplikacje (CV) proszę kierować na praca@peppermint.pl