SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W „Gazecie Wyborczej” pracuje 800 osób, wzrost prenumerat cyfrowych po protestach przeciw reformie sądów

W zespołach „Gazety Wyborczej” w Warszawie i 21 oddziałach regionalnych pracują 804 osoby - podał Jerzy Bogdan Wójcik, dyrektor wydawniczy dziennika. Podkreślił, że po tym jak możliwość komentowania w serwisach internetowych „GW” ograniczono tylko do subskrybentów płatnej oferty, mocno podniósł się poziom komentarzy.

Dołącz do dyskusji: W „Gazecie Wyborczej” pracuje 800 osób, wzrost prenumerat cyfrowych po protestach przeciw reformie sądów

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kachna
A czy Jerzy Bogdan Wójcik to ten sam, który wcześniej był naczelnym Nowego Dnia i Metra. Oba te dzienniki szybko upadły z hukiem i pociągnęły Agorę na dno. Sprawdziłam tak to ten sam:)

odpowiedź
User
jak
W ramach obecnej promocji? Stale jest ta promocja. I jeszcze były inne, tańsze. Dlatego mają wzrost. Sądy nie mają nic do tego.

odpowiedź
User
Wojtek
Te 110 tys. to są PRENUMERATY CYFROWE WIDMO. Proszę zauważyć, że Agora skrzętnie ukrywa ile kosztowała jedna prenumerata na miesiąc i co jeszcze ciekawsze, kto nabył te prenumeraty i ilu naprawdę jest prenumeratorów. Przypadek? Nie sądzę. Bo to niestety wygląda mniej więcej tak:
1. Srednia cena nie na miesiąc nie przekracza 2-3 złotych - tzw. prenumeraty cyfrowe są rozdawane w ramach innych umow lub sprzedawane z 90 % upustem
2. Wśród nabywców na moje oko osoby indywidualne to mniej niż 10 %. Reszta to sieci komórkowe, markety, gminy, które dostają je w ramach patronatów i innych deali.
Ta manipulacja jest o tyle szkodliwa, bo zniekształca prawdziwy obraz rynku medialnego w Polsce. Inni wydawcy są wprowadzani w błąd. tymczasem ludzie nie chcą płacić za tzw. prenumeratę cyfrową gw. Lepszą wydaje się droga obrana przez Rzeczpspolitą, która organicznie buduje sobie alternatywę cyfrową. A kłamstwo ma krótkie nóżki.
odpowiedź