SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP uruchomi portal z treściami 16 oddziałów regionalnych. „Liczymy na współpracę z PAP-em”

W 2018 roku Ośrodek Mediów Interaktywnych TVP, zarządzany przez Kubę Sufina, uruchomi nowy portal, w którym zostaną zebrane wszystkie treści z szesnastu ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej. Nadawca pracuje także nad nową wersją serwisu dla dzieci i rodziców Abc.tvp.pl, w którym premierowo będzie można obejrzeć animacje i programy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: TVP uruchomi portal z treściami 16 oddziałów regionalnych. „Liczymy na współpracę z PAP-em”

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sebix
Media Publiczne czyt. TVP PR i PAP powinny mieć jedną wspólną platformę, na której tworzone będą informację apóźniej w zależnośći od tematyki "przypinane" do poszczególnych anten by cała dyskusja w komentarzach szła również za artykułem.
Przykładowo mamy wydarzenie sportowe w Krakowie i dokładnie ten sam tekst powinien pojawić się na OTV/PR Kraków, TVP Sport i XXX jeżeli gdzieś będzie wykorzystany a nie kilka osób pisze dokładnie o tym samym.
Dyskusja pod tematem powinna się zawsze toczyć do głównego linku czyli strony głównej a nie strony głównej, facebooku, twiterze i co tam jest jeszcze, strona mediów publicznych powinna być wolna od zachęcania poprzez inne platformy by mówiąc/pisząc coś do TV szło do niej a nie do reklamodawców FB
odpowiedź
User
seba
Dzieje się zatem jak zwykle przypomnę, że powinno się połączyć TVP PR iPAP. Nadal marki mogą działać pod dwoma brandami tudzież trzema ale zwlaszcza TVP i PR powinny być pod jednym dachem w jednej lokalizacji w wielkim wyposażonym w najlepszy sprzęt 4K ośrodku.
Pieniądze mogą pochodzić z "oszczędności" ktore aie uzyska z połączenia struktur. TVP zyska nowe twarze a PR głosy.

Pieniędzy ze sprzedaży podwójnych majątków powinno także starczyć na nadawanie wszystkich kanalow naziemnie w co najmniej w HD, jak im brak multipleksów to niech przejdą na DVBT2 który jest 2 razy większy i 1 i 2 zrobić w 4K i slupki oglądalności im podskoczą.
Mam wrażenie, że pleciesz głupstwa. Już kiedyś było PRiTV. Ale zostało podzielone i słusznie (ok. 1994). Co ma radio do telewizji. To dwa różne media. I raczej się nic nie dubluje.


W 1994 była TVP1, TVP2 i OTV, Jedynka, Dwójka, Trójka i OPRy i Radio od TV sporo się różniło, dzisiaj w dobie internetu jak i wielu stacji tematycznych różnica ta coraz bardziej się zaciera.
Czwórka Polskie Radio nadająca video na żywo to radio czy tv internetowa z możliwością słuchania w radiu?
Czym sie różnią wiadomości sportowe w radiu od tv?
Szczerze to wolę dzienikarzy radiowych pracujących w tv niż odwrotnie, w radiu trzeba się znać i mieć dobrą dykcje a tv długie nogi wystarczą.
Czym się różni artykuł radiowy na wuwuwu od tego telewizyjnego

BBC radzi sobie jakoś i tam gdzie jest na wiosce Radio jak i TV są one w jednym budynku dzieki czemu przepływ informacji jest wiekszy jak i wiele akcji wspólnie prowadzić można.
Zawsze też ten sam reporter może zrobić 2 wejścia, jedno tv a drugie radiowe.
Czym się różnią sygnały dnia nadające video by nie można ich było w TVP1 puścić?
czym się różni tramsisja np Mszy św? jak dla mnie to jeden wóz transmisyjny mniej
Wysyłając nawet reportera R i TV, można ich wysłać jednym autem a nie dwoma
itp itd
odpowiedź