JCommerce SA - Programista .NET

JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-07-27 13:50:56

2012-07-27 13:50:56 - JCommerce SA

Programista .NET

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas pracować:

- gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów w sektorach z różnych branż
- oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
- wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe, umożliwiając pracownikom zdobycie międzynarodowych certyfikatów
- stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
- integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
- oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno sportowych oraz pakiet ubezpiecznia dodatkowego

Opis stanowiska:

- realizacja projektów opartych o technologię .NET
- udział w projektowaniu rozwiązań

Wymagania:

- co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
- znajomość .NET 3.5 / 4.0
- znajomość Windows Forms oraz Web Services
- znajomość MS SQL Server 2008
- mile widziana znajomość LINQ to Entities
- preferowana dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziane poczucie humoru

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Programista .NET/Wybrane miasto

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.