Praktykant/ka - Tester - Katowice

jcommerce.sa@gmail.com Data ostatniej zmiany: 2012-07-27 13:14:33

2012-07-27 13:14:33 - jcommerce.sa@gmail.com

Praktykant/ka - Tester

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas odbyć praktykę:

- szansa uczestnictwa w projektach komercyjnych
- każdy stażysta/praktykant rozwija się pod okiem osobistego opiekuna merytorycznego
- możliwość zapoznania się zarówno z teorią jak i praktyką
- odpowiedź na każde Twoje pytanie
- ciekawe, rozwojowe zadania
- przyjazną atmosferę

Opis stanowiska:

- wsparcie w testowaniu aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania
- wsparcie w analizie wymagań
- współpraca w przygotowywaniu i przeprowadzaniu planów testów i scenariuszy testowych
- cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów oraz tworzenie metryk
- prowadzenie dokumentacji
- bieżąca współpraca z zespołem developerów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych)
- znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT i zainteresowanie tą tematyką
- mile widziane doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania oraz z narzędziami do automatycznego testowania -również z praktyk lub staży
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość UNIX lub Linux (na poziomie użytkownika)
- dyspozycyjność co najmniej 2 - 3 dni w tygodniu

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Praktykant/ka - Tester/Katowice

W ciągu roku prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska pracy.
Więcej informacji znajdziesz na www.jcommerce.pl/praca
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.