Public Relations Trainee

JCommerce Sa Data ostatniej zmiany: 2012-07-31 15:37:46

2012-07-31 15:37:46 - JCommerce Sa

Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane, systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

Dlaczego warto u nas odbyć praktykę:

- gwarantujemy pracę przy realizacji ciekawych zadań marketingowych
- wspieramy indywidualny rozwój
- stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy
- integrujemy się na imprezach firmowych
- praktykant otrzymuje opiekę osobistego mentora - praktyka w dziedzinie marketingu

Opis stanowiska:

- współtworzenie i realizacja działań PR-owych firmy
- opieka nad portalami społecznościowymi, stronami internetowymi oraz blogiem firmowym
- redagowanie pism, informacji medialnych w języku polskim, niemieckim i/lub angielskim
- przygotowanie prezentacji promocyjnych
- budowanie pozytywnego wizerunku JCommerce
- monitorowanie rynku branżowego i działań konkurencji
- praktyka w zależności od możliwości praktykanta - od 1 do 3 miesięcy

Wymagania:

- student/-ka 4 lub 5 roku studiów (mile widziany/a student/tka dziennikarstwa, marketingu, filologii) lub absolwent/-ka
- umiejętność sprawnego poruszania się po: Linkedin, Goldenline, Twitter, Facebook
- dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
- umiejętność redagowania i pisania tekstów
- chęć i umiejętność zamieniania postawy nie wiem jak to zrobić na dowiem się jak to zrobić
- dokładność i systematyczność w działaniu
- mile widziane umiejętności z zakresu montowania filmów
- kreatywność i poczucie humoru
- dyspozycyjność minimum 2 - 3 dni w tygodniu

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez link: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9305fa68abea4173a8de43bbfafad418

W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: PR Trainee/Katowice

Informujemy, że praktyka jest praktyką bezpłatną. Nie wykluczamy jednak możliwości kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).