Projektant-Programista C (systemy wbudowane) - Gdynia

VECTOR Data ostatniej zmiany: 2012-08-07 13:13:42

2012-08-07 13:13:42 - VECTOR

VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferującym zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Specjalizujemy się w integracji oraz produkcji rozwiązań pozwalających operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia.

Obecnie poszukujemy:

Projektant-Programista C(systemów wbudowanych)
Pion Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: PP/1208/GG

Zakres obowiązków / zadania:
- tworzenie oprogramowania, w tym typu embedded, na potrzeby projektów konstrukcyjnych wdrażanych do produkcji seryjnej,
- organizowanie i planowanie we współpracy w kierownikiem projektu przebiegu projektu,
- udział w tworzeniu architektury oprogramowania,
- proponowanie i opracowywanie implementacji oprogramowania,
- testowanie inżynierskie wytworzonego oprogramowania,
- rozpoznawanie funkcjonalności produktów na potrzeby analizy wykonalności,
- wsparcie działu zapewnienia jakości w zakresie automatyzacji testowania.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, nauki ścisłe,
- bardzo dobra znajomość języka C,
- praktyka w tworzeniu oprogramowania do procesorów ARM, PowerPC,
- doświadczenie w tworzeniu oprogramowania typu embedded oraz z wykorzystaniem systemów operacyjnych typu RTOS,
- mile widziana znajomość protokołu komunikacyjnego TCP/IP, języka C++ oraz języków skryptowych,
- samodzielność, kreatywność, pasja i wysoka motywacja do pracy.

Zatrudnionym kandydatom oferujemy:
- pracę w Firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej,
- udział w kształtowaniu rozwoju branży, tworzeniu innowacyjnych projektów,
- rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania,
- wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce,
- wpływanie na przyszły kształt naszego biznesu,
- możliwość realizacji pasji i zainteresowań zawodowych,
- atmosfera sprzyjająca działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: kariera@vector.com.pl z dopiskiem numeru referencyjnego: PP/1208/GG

Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. przez firmę VECTOR Sp.. z o.o., z siedzibą w Gdyni 81-577, przy ulicy Krzemowej 6, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacyjnego. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, które mogę zrealizować w siedzibie VECTOR lub drogą pocztową.