SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora: za rok 30 tys. osób będzie płacić za serwisy „GW”

We wtorek w serwisach internetowych „Gazety Wyborczej” uruchomiono system płatnego dostępu do treści. - Jest on skierowany do tych, którzy dużo czytają, cenią wygodę czytania i chcą korzystać z różnych urządzeń - mówi Wirtualnemedia.pl Maciej Nowak, dyrektor cyfrowego działu wydawniczego Agory.

Dołącz do dyskusji: Agora: za rok 30 tys. osób będzie płacić za serwisy „GW”

41 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
odważny
Wchodze na gazete wyborcza patrze ciekawy artykuł wchodze patrze płatny....hmmm....zmieniam strone na jakąś inną gazete nie płatną...czytam podobne artykuły....Myśle sobie: ALE BYŁBYM FRAJEREM JAKBYM ZAPŁACIŁ za przeczytanie w GW
0 0
odpowiedź
User
Yogidługonogi
Ciekawe, jak chcą osiągnąć ten wynik? Może wykup płatnej treści będzie zmniejszał ilość punktów karnych za wykroczenia drogowe? Albo będzie w pakiecie z rachunkiem za gaz? Inaczej nie widzę jak znaleźć chętnych na czytanie prymitywnych paszkwili na temat PiS i pozycjonowaniu braku homomałżeństw jako głównego problemu Polski.
0 0
odpowiedź
User
Money.pl Bankier.pl i inni - witamy
Uwaga! GW w serwisie Wyborcza.biz chce opłat za teksty na 10 linijek, to są jakieś suche newsy, a nie reportaże, nie artykuły! To są żarty ? W taki sposób limit wyczerpie się po jednym dniu, bo to nie są jakieś dłuższe formy, tylko zwykłe informacje codzienne, kpina, a nie poważna oferta, oglądalność wam poleci w dziale biznesowym i to mocno.


""Wśród Internautów przeważa niechęć do płacenia za cokolwiek – zwłaszcza, że olbrzymia większość najważniejszych newsów jest dostępna w wielu źródłach bezpłatnie. Podstawowe informacje z kraju i świata, prognoza pogody, program TV, plotki czy filmiki są dostępne niemal wszędzie. Trudno znaleźć racjonalny argument, by ktoś za te informacje miał płacić inaczej niż poprzez konsumpcję reklam. Z drugiej strony w Internecie funkcjonuje bardzo wiele osób zawodowo korzystających z tego medium. Za dostęp do profesjonalnych treści, raportów, analiz czy innych danych niezbędnych do prowadzenia biznesu można i należy oczekiwać odpłat. Generalnie im większy czas (a zatem koszt) potrzebny do opracowania treści i im mniejsza grupa jego odbiorców, tym rośnie sens wprowadzenia za nie opłat." "
0 0
odpowiedź