SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dziennikarze Trójki żadają powrotu Strzyczkowskiego. „Nie możemy się zgodzić na takie zmiany”

Dziennikarze radiowej Trójki przygotowali wraz z słuchaczami protest przeciwko wprowadzanym w rozgłośni zmianom. Domagają się także przywrócenia Kuby Strzyczkowskiego na stanowisko dyrektora. Protest trafić ma do prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego, KRRiT i Rady Mediów Narodowych. - Dochodziło do nas tak wiele głosów w tej sprawie, że właściwie tylko je zredagowaliśmy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl dziennikarz Trójki Tomasz Michniewicz.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze Trójki żadają powrotu Strzyczkowskiego. „Nie możemy się zgodzić na takie zmiany”

147 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuchacz od 1988
Większość komentujących na tym forum nie ma pojęcia czym była Trójka dla prawdziwych słuchaczy. Trujcie się własnym jadem durne miernoty i włączcie sobie eske, rmf, zetke, spotifaja, czy co tam realnie lubicie.
odpowiedź
User
toalette

Chyba sprzątała kible w takim razie.


Ale język miłości. Gdy czytam takie wpisy "miłośników Trójki", to lepiej rozumiem obecny Zarząd Pol.Radia, że czasem stosuje KIJ. Jacy święci i nietykalni, a w zakamarkach radia zbuntowani i wściekli redaktorkowie, tacy i ich wyznawcy.

To język realiów. Do sprzątania kibli nie trzeba specjalnych umiejętności. Do pracy przy mikrofonie już tak. Pani Budka tych zdolności zwyczajnie nie ma, więc prawdopodobnie wcześniej robiła co innego w radiu. Może sprzątała właśnie w.c. I nie jest to nic hańbiącego. W odróżnieniu od firmowania swoim brakiem radiowego talentu umierającej właśnie Trójki.
odpowiedź
User
jupaj
. Do niedawna wciąż najważniejszycmi muzycznymi płytami roku były płyty Stinga, Erica Claptona, Marka Knopflera i Bryana Adamsa....


Bo też płyty Stinga czy Knopflera rzeczywiście były światowymi wydarzeniami. W odróżnieniu od niszowych smrodów granych przez Kodyma and Co. Clapton to jeden z filarów historii rocka i bluesa. A wynalazki Kodymów i innych Budków to tylko tło. Na firmamencie zaś są gwiazdy: Mercury, Cohen czy Metallica. Ich blasku nie przyćmi żadnym bełkotem Kodym ze swoimi tragicznymi wstawkami.
odpowiedź