SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Nosowska krytykowana za parodiowanie Caroline Derpienski. Danone: piosenkarka posty tworzy sama

Katarzyna Nosowska w opublikowanym na Instagramie wideo, w którym reklamuje marką napojów roślinnych Alpro sparodiowała 22-letnią modelkę i influencerkę Caroline Derpienski. Nie wszystkim się to jednak spodobało. Piosenkarce zarzucono m.in. że w niewybredny sposób drwi z młodszej koleżanki i wpisuje się w jarmarczną stylistykę zawoalowanego hejtu. - Każda marka, która liczy na tak zwany efekt viralowy, musi być otwarta na wyjście ze strefy komunikacyjnego komfortu. Nie zdobędziemy uwagi odbiorców współpracą influencerską, która sprowadza się wyłącznie do lokowania produktu - komentuje Jakub Polakowski z Havas Media.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Nosowska krytykowana za parodiowanie Caroline Derpienski. Danone: piosenkarka posty tworzy sama

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mati
1. nie da się sparodiować kogoś, kto sam w sobie jest żywą parodią
2. nie da się być jarmarcznym wobec kogoś, kto sam w sobie jest żywcem wyjęty z jarmarcznego cyrku
3. Przestańmy czynić sławnymi pustych i głupich ludzi. Influencerzy to rak.
odpowiedź
User
Piotr
Senior agency sales manager" - czyli HANDLOWIEC powierzchni brukowych gazet w roli eksperta od komunikacji:D uśmiałem się. Co to za artykuł ? O czym ? O kim? Dlaczego ktoś bez żadnego dorobku zawodowego ocenia Kasię Nosowską ???
odpowiedź
User
Pedro
Cenię KN za jej dorobek muzyczny, ten z czasów Hey (nadal mam płytę "Ho", IMHO jedną z lepszych płyt rockowych wydanych w Polsce w ogóle), ale ta jej satyra, chociaż dość celna, ma jednak podłoże finansowe, bo dzięki temu będzie mieć więcej obserwujących na social mediach (nie wiem, gdzie ma konto, bo takowych nie posiadam), a to przekłada się na większy zarobek i większe szanse ulokowania w reklamach, które dziś kosztują krocie. Osobiście uważam za dość obmierzle to, co stało się z ludźmi kultury, których kiedyś szanowałem, jak nisko upadli dla mamony, jak próżni się okazali. Kolejnym dość znamiennym zjawiskiem jest konieczność pokazania użytkownikom, co zasługuje na wyśmianie, a co nie - ich zdolności krytycznego myślenia uległy całkowitej erozji. To niestety nie najlepiej świadczy o możliwościach intelektualnych użytkowników internetów. Z pokoleniowego punktu widzenia również znamienne są obelgi ad personam odnośnie "starego" wyglądu KN. Muszę jednak owych "myślicieli" zmartwić: wy również kiedyś będziecie starzy/stare, i wtedy możemy wrócić do tematu. Upadłe moralnie i intelektualnie pokolenie technokratów.
odpowiedź