SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polskie Radio rozstało się z reporterką Trójki Anną Rokicińską. „Bez związku z jej przynależnością do związków zawodowych”

Z końcem października z radiową Trójką pożegnała się reporterka Anna Rokicińska, nie przedłużono jej umowy o pracę. Polskie Radio zapewnia, że ta decyzja nie ma nic wspólnego z przynależnością dziennikarki do związków zawodowych. - Kolegom, życzę wytrwałości i równie wrednego charakterku, jak mój oraz przypominam, że wciąż istnieje art. 10 prawa prasowego. Trzymajcie się - napisała Rokicińska.

Dołącz do dyskusji: Polskie Radio rozstało się z reporterką Trójki Anną Rokicińską. „Bez związku z jej przynależnością do związków zawodowych”

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ała


Dlaczego w odpowiedzi na komentarz dotyczący tylko narodowości dopisałeś wyznanie ?? Dlaczego katolik zawsze w negatywnym kontekście ??


Bo taka jest prawda. Statystyczny sprawca przestępstwa w Polsce to biały mężczyzna w wieku 18-36 lat, narodowości polskiej, obywatelstwa polskiego, ochrzczony w wierze chrześcijańskiej wyznania katolickiego [...] prawda boli, ale prawda wyzwala. [...]

Prawda jest niemożliwa do zaakceptowania dla ludzi zastępujących wiedzę "wierzeniami". Dla nich Matka Boska to Polka, a Jezus Chrystus nie był Żydem. A polski przestępca to oczywiście Rusek, Ukrainiec, Syryjczyk - innowierca. W żadnym razie nie Polak - katolik. Bo Polacy sa bezgrzeszni. I w przewrocie majowym wcale nie zabito 700 Polaków, a II Rzeczypospolita wcale nie współpracowała z III Rzeszą najeżdżając Czechosłowację.
odpowiedź
User
Aleks
Po pierwsze - w mediach publicznych jakiekolwiek zmiany interpretowane są histerycznie jako polityczne. Przynależność do związku zawodowego nie daje gwarancji zatrudnienia, gdyby tak było, wszyscy byliby związkowcami. Jest też dość oczywiste, że pracodawca musi mieć wpływ na to, kogo zatrudnia bądź nie.
Po drugie - jeśli już o polityce mowa - Trójka i inne programy radia publicznego całe lata były przechylone na lewo ( do pełnej równowagi i dziś im daleko). Naturalne więc, że część słuchaczy odchodzi. Ale przecież na brak wyboru nie może narzekać - większość mediów ma przechył lewicowy, choć udaje obiektywizm. I to jest prawdziwy problem naszego dziennikarstwa.
odpowiedź
User
ała
większość mediów ma przechył lewicowy, choć udaje obiektywizm.


Sam przyznajesz - te lewicowe chociaż udają obiektywizm. Te drugie nawet nie próbują udawać. Łżą, świadomie wprowadzają w błąd, informację zastępują propagandą. Propagandą tak kłamliwą i toporną, obrażającą inteligencję widza. Już w wieczorze wyborczym prawicowy prof. Kik pytał, czy toporność propagandy nie osłabiła wyniku prawicy.
odpowiedź