SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

11 razy mniej materiałów w mediach o wojnie w Ukrainie. „Po newsach czas na pogłębianie tematów”

W polskich mediach tradycyjnych, internetowych i portalach społecznościowych ukazało się w ubiegłym roku ponad 5 mln 800 tys. materiałów dziennikarskich i wzmianek na temat wojny w Ukrainie. Rok wcześniej 64 mln. - Media rządzą się takim prawem, że jeżeli nic się nie zmieniło to nie ma tematu, a front się ustabilizował w listopadzie 2022 roku - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Michał Potocki z “Dziennika Gazety Prawnej” i zaznacza, że mniejsza liczba publikacji przełożyła się na wzrost ich poziomu.

Dołącz do dyskusji: 11 razy mniej materiałów w mediach o wojnie w Ukrainie. „Po newsach czas na pogłębianie tematów”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
Mam wrażenie, że dla wielu Ukraińców wojna to bardzo dobre źródło dochodów.
odpowiedź
User
Ślązak mały
A może ludzie przestali klikać na kłamstwa. Mieli już tego dość brak klików, brak reklam, brak kasy.
odpowiedź
User
polonistka
"W przeszłości niektóre kraje nie były krajami samodzielnymi, dlatego przyjęło się traktować je jako regiony. Dziś kraje te są niezależne, wypadałoby zatem używać przyimka do. Niestety przyzwyczajenie językowe sprawiło, że nadal używamy przyimka na."

Ze strony: polskinawynos . com

Polskie przyimki "na", "w" nie mają nic wspólnego z tym, czy kraj był niezależny, czy istniał, czy nie istniał. To nie ma żadnego znaczenia. Inaczej się kształtował uzus związany z przyimkami.
odpowiedź