Nowe przepisy uderzą w sieci kablowe i platformy cyfrowe? „Część klientów może zrezygnować”
Rząd pracuje nad zmianami w zasadzie must carry, must offer. Krzysztof Kacprowicz, prezes Związku Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji Mediakom nie wyklucza, że mogą one wzmocnić pozycję serwisów OTT kosztem tradycyjnych sieci kablowych, platform cyfrowych i naziemnej telewizji cyfrowej.
Dołącz do dyskusji: Nowe przepisy uderzą w sieci kablowe i platformy cyfrowe? „Część klientów może zrezygnować”
Tak - to zmus spoldzielnie mieszkaniowa do zamontowania anteny zbiorczej, Mieszakam w bloku wybudowanym w 2000 r, nie bylo anteny zbiorczej bo "weszla kablowka"UPC a na pismo o zamontowanie anteny zbiorczej odpisali ze na przetarg dotyczacy montazu anten zbiorczych nie bylo chetnych. A i oczywiscie nie wydali zgody na zamontowanie anteny zewnętrznej bo uszkodzilbym elewacje ...
Platformy internetowe rzeczywiście znajdują się w tyle za kablowymi i satelitarnymi jeśli chodzi o reemisję kanałów naziemnych i to dużo w tyle. Powiem więcej - bo interesowałem się sprawą - że obecnie kilku kanałów naziemnych w ogóle nie da się obejrzeć w legalny sposób przez internet. Chodzi tu o kanały TV6, Super Polsat, Nowa TV, Fokus TV. O dziwo, wszystkie z grupy Polsatu.