SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z Radia 357 odchodzi Justyna Mączka. „Czasami mądrzej jest milczeć niż przerzucać się słowami"

Prowadząca popołudniowe pasmo w Radiu 357 Justyna Mączka odchodzi z tej rozgłośni. - Nie z powodu zdrowia - wyjaśnia w pożegnalnym wpisie, dodając, że „czasami mądrzej jest milczeć niż przerzucać się słowami". Jej obowiązki w rozgłośni przejmuje Michał Olszański, na stałe wraca też do prowadzenia „Popołudniówki” Patrycjusz Wyżga. Mączka związana była z Radiem 357 od samego początku rozgłośni.

Dołącz do dyskusji: Z Radia 357 odchodzi Justyna Mączka. „Czasami mądrzej jest milczeć niż przerzucać się słowami"

118 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anka
Szkoda, kolejna wartościowa osoba odchodzi, oczywiście większość komentarzy jest przykładem czystego idiotyzmu, w każdej organizacji, czy to publiczna czy prywatna dochodzi do napięć i konfliktów, każdy ma swoje racje, czasem nie da się kontynuować współpracy, trudno, radio nie upadnie, jest zbyt dobre i nawet nie straci na jakości, ale to nie znaczy, że nie powinno się zwrócić uwagę na kolejne już odejście wartościowej osoby - Michniewicz, Daga Gregorowicz, Edyta Bartosiewicz, Malinowska, teraz Mączka, szkoda, choć przychodzą nowi - Kwiat Jabłoni, Paweł Jóźwicki, który jednak daje radę i to świetnie.
Odejście przynajmniej dwóch osób osłabiło merytorycznie antenę. Mączka, świetna w Trójkowych serwisach, była jeszcze lepsza w Popołudniówce. Takiej osoby Sołtys i spółka łatwo nie znajdą. Gdybym miała moc, już ściągnęłabym ją do siebie.
odpowiedź
User
Ma
Każdy kto popracował z tą panią w jednym pokoju wie, że nie da się z nią pracować... więc to była tylko kwestia czasu.
nie wiem skąd takie wnioski. Pracowałyśmy razem wiele lat przy Myśliwieckiej. Mam inne zdanie.
odpowiedź
User
Mirosław
Sołtys rządzi radiem.
to słychać. I nie jest to komplement.
odpowiedź